2018’e merhaba derken,

VEYSTAŞ Limited Şirketi olarak sektöre yeni bir soluk olması düşüncesi ve temennisi ile “www.garajvar.com – Yüklerin Buluşma Noktası” web projemizi hayata geçirmiş bulunuyoruz.

VEYSTAŞ’ın nakliye sektöründe uzun yıllardır bulunmasının sağlamış olduğu avantaj ile hazırlanan bu projemizde hedefimiz en hızlı ve uygun ortamda “Yük sahipleri” ile “Taşımacıları” bir araya getirip tarafların güvenle, hızlı ve işin ekonomisine en uygun biçimde “Yüklerinin” taşınmasını sağlamak.

Artık “Taşıma işi yapanlar” telefon rehberlerinizi karıştırmak zorunda kalmadan, Garajvar.com sitesini kullanarak bir sonraki yükünüzü, arabanızı boşaltmadan önceki son molanızda çayınızı içerken bulma şansına sahip olacaksınız.

Garajvar.com projesi hayata geçirilirken “Nakliyeci kuruluşlar”, “Araç sahipleri” ve “Yük sahipleri” eşit olarak düşünülüp bir araya getirildi. Ana hedefimiz, “Yük sahiplerinin” yüklerini sağlıklı bir şekilde taşıtabilecekleri, “Lojistik firmalarının” araçlarından azami kazancı sağlayacakları ve “Bireysel nakliyecilerin” ise etkin biçimde emeklerinin karşılığını alabilecekleri bir sistem geliştirmek idi. Amacımıza kullanmakta olduğunuz bu web sitesi ile ulaştığımıza inanıyoruz.

İkincil hedefimiz, “Yük Sevkiyat” işlemlerinin yanı sıra “Araç sahibi” firma ve kişilerin araçlarının kayıtlı olacağı bir veri tabanı oluşturup, bu kişilerin “Yük arayan” araçlarını aynı zamanda şoförlü veya şoförsüz “Kiralık” olarak da hizmete sunma imkanını sağlamak oldu. Garajvar.com menüsünde “Profil” sayfanızdan araçlarınızı bir taraftan yük taşırken aynı anda “Kiralık” olarak kolayca listeleme şansına sahipsiniz.

Nakliye sektöründe en önemli unsurun “Güven” olduğunun bilinciyle “Yük sahiplerinin” kiminle muhatap olacaklarını önceden bilinmesi düşüncesi ile “Taşımacı” kuruluş ve kişiler için yetki belgelerinin siteye kontrol amaçlı yüklenme zorunluluğu getirilmiştir.

Dinamik bir proje olarak düşünülen Garajvar.com bünyesinde “Sevkiyat”, “Araç” ve “Kiralama” modülleri dışında önümüzdeki aylarda “Satılık Araçlar” ve “Hizmet Firmaları” modülleri de eklenmesi programa alınmıştır.

Her türlü destek talepleriniz için bize info@garajvar.com adresinden veya +90 532 369 00 01 Whatsapp hattından ulaşabilirsiniz.

Sizlerin destekleriyle hizmet ağımızı önümüzdeki dönemde daha da genişletip ileriye götüreceğimize inanıyoruz.İlgi ve desteğinize teşekkür ederiz.
Saygılarımızla,
Veli YILDIZ – VEYSTAŞ LTD. ŞTİ.
www.garajvar.com